Aleksandar Zivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zvezda Granda 2008
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Silvija Nedeljkovic

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Elena^

Elena^


Broj poruka : 347
Datum upisa : 12.09.2008
Godina : 34
Lokacija : Makedonija

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimePet Sep 12, 2008 3:20 am

Prelepo peva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nino-nensy
Admin
nino-nensy


Broj poruka : 350
Datum upisa : 11.09.2008

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 2:50 am

ZABAVNJAKE DA...NARODNJKE No No No No
ALI U SUSTINI OBOZAVAM JE....PRESLATKA JE... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Elena^

Elena^


Broj poruka : 347
Datum upisa : 12.09.2008
Godina : 34
Lokacija : Makedonija

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 7:05 pm

Marina Tucaković i Saša Popović se sukobili oko toga kome će pripasti novi hit
Otimačina za pesmu
Četvrtak - 18.09.2008
Svi koji se bave muzikom znaju šta za pevača znači hit pesma. Zna to i Saša Popović, alfa i omega „Grand produkcije“, koji je zbog jedne nove pesme kojoj se krije čak i ime ušao u verbalni sukob sa Marinom Tucaković.



Naime, nakon što je isporučenu pesmu namenjenu Silviji Nedeljković dobio od našeg najpoznatijeg tekstopisca, Marina je pozvala Popovića i rekla da povlači pesmu i da će je ustupiti Ani Nikolić! Razgovor između dva maga estrade se završio povišenim tonom sa obe strane.
Sutradan, Saša je ponovo pozvao Marinu i nastavio da insistira da pesma koja je samo njoj plaćena 3.000 evra ipak ostane u rukama njegove produkcije. U međuvremenu je, umesto Silviji, pesmu ustupio Milici Todorović. Numera koju su uradili Marina Tucaković i Romario izgleda da je veoma dobra kada se tolika otimačina vodila nekoliko dana.
- Pesma je izuzetna, tako da smo mi u „Grand produkciji“ odlučili da je otpeva Milica Todorović koja već dovoljno dugo čeka na svoj album. Vreme je da bude objavljen, a ova pesma je prava za nju - kaže za „Alo!“ Saša Popović.

Marina Tucaković, zbog ličnih problema, nije želela da komentariše celu priču, dok do Ane Nikolić do kraja dana nismo uspeli da dođemo.

Milica spremna za hit!

Saša Popović podseća da je Milica pobedila u „Zvezdama Granda“ kada je imala samo 14 godina.
- Tada je Milica bila dete, tako da smo odlučili da sačekamo sa ozbiljnim albumom, a ne da joj izdajemo dečji CD. Sada je stvarno devojka i pesma Marine Tucaković i Romarija je pravi izbor za nju, iako smo, u stvari, odslušali pesmu zbog Silvije Nedeljković - priznao je Popović.

Silvija prežalila pesmu

Bila sam oduševljena pesmom Marine Tucaković, ali sam prihvatila sugestiju ostalih da ipak za kompilaciju CD-a „Zvezde Granda“ snimim pesmu koju mi je ponudila Hani. To je malo laganija stvar i više liči na mene, na onu sliku koju moja publika ima o meni kao pevačici. Baš sam je preksinoć snimila i legla mi je. Možda je i bolje što će Marininu pesmu otpevati Milica - kao i uvek je fina i pomirljiva Silvija.
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 56
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Kikinda

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:24 pm

Silvija je extra!!!Puno je bolja od Rade...
Nazad na vrh Ići dole
http://milanmitrovic.forumotion.net
Elena^

Elena^


Broj poruka : 347
Datum upisa : 12.09.2008
Godina : 34
Lokacija : Makedonija

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 5:02 pm

Natasa93 ::
Silvija je extra!!!Puno je bolja od Rade...

To se ceni Silvija Nedeljkovic 50676
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 56
Datum upisa : 26.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Kikinda

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimePet Nov 28, 2008 2:02 pm

Pa naravno...Ja radu ne mogu da smilsim...
Nazad na vrh Ići dole
http://milanmitrovic.forumotion.net
Gaga90




Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.09.2008

Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitimePet Nov 28, 2008 8:57 pm

E zato je ja obozavam!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Silvija Nedeljkovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija Nedeljkovic   Silvija Nedeljkovic Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Silvija Nedeljkovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Aleksandar Zivanovic :: ZABAVA ZA SVE! :: Estrada-
Skoči na: